פיתוח מנהלים – אתגר במטבח

סדנאות בישול

כדי להצליח צריך צוות מנצח, שידע להתמודד עם הלא מוכר. צוות שינצח בזכות האימון שהוא קיבל וההשראה ששאב בדרך מאנשים מיוחדים ובהזדמנויות מיוחדות. ניתנת לך כאן הזדמנות לאתגר את צוות המנהלים שלך, בלי מתכון ובלי תפריט ידוע מראש, לצעוד אל הלא נודע – כמו במציאות בסביבה העסקית שלך.  יחד נגלה, שבישול הוא לא רק דרך להכין אוכל, אלא גם מקום לביטוי סגנון אישי. טעמים, חומרי גלם ותהליכים משתלבים למתכון ותבשיל שיותר מכל הוא האדם שהכין אותו. הסדנאות הפרטיות שלנו, מאפשרות לך דרך חווייתית לקבלת מבט חדש על עצמך בדרך הבישול שלך ועל הצוות שאיתו אתה עובד.

הסדנה שלנו כוללת הפעלה חווייתית מודרכת ומבוקרת, הכוללת תחרות בין צוותית של בישול בהפתעה בתנאים מאתגרים. המשימה מובנית עם לקח, מסר ורעיונות ליישום במסגרת העבודה ובחיים בכלל. התחרות, מדגישה ומעצימה ערכים של הסתפקות במועט, יצירתיות, בטחון עצמי, קשב לאחר, ונתינה באהבה. במסגרת התנסות מעשית, במשימת הבישול יקבלו המשתתפים, רעיונות והשראה למימוש בנושאים של עבודת צוות, יתרון יחסי, שיתוף קבלת החלטות משותפת ועוד.

לרשות הצוות עומד מזווה עשיר וציוד לבישול והאתגר הוא להכין מנה מנצחת בזמן קצוב ובאמצעים מוגבלים. המנות שיוכנו על ידי הצוות, ירכיבו ארוחה אותה נאכל יחד בסיום הסדנה. ניתוח צורת העבודה בצוות, ולקחים אירגוניים, יהיו חלק מהמשוב שהמשתתפים יקבלו על אופן הביצוע.

הסדנאות מתקיימות בתיאום מראש ומתאימות לקבוצות מ 10 ועד 25 איש. אנו עורכים את הסדנאות בחיק הטבע או תחת קורת גג באזור השרון – בנימינה או זיכרון יעקב. מחיר הסדנה נקבע בהתאם לאורך הסדנה, חומרי הגלם ומספר המשתתפים. בתיאום מראש, ניתן לערוך את הסדנא במטבח לימודי מתאים במקומות שונים ברחבי הארץ ובתשלום נוסף.

אז למה לחכות לסוף השנה, כדאי לך לתכנן מראש ולתאם כבר עכשיו את האימון הקרוב של צוות המנהלים המנצח שלך.