מתנה ליום הולדת – חגיגה איטלקית

סדנאות בישול

תיכף חוגגים יום הולדת וכבר מזמן חשבת שמגיעה לך מתנה או שרצית לתת כזו למישהו יקר. טיול לאיטליה זה עניין לא פשוט, אבל אנחנו בMoltoBen  ניקח אותך למסע מרתק של סיפורים וטעמים איטלקיים בלי לצאת מהבית. והמסע שלך יכלול חגיגה של אוכל ויין וחברים שמבשלים מתכונים איטלקיים נפלאים, בביתך או בבית חברים, במטבח של בני בן ישראל או בשטח תחת כיפת השמיים.

חגיגת יום ההולדת הפרטית שלך כוללת תפריט שנבנה במיוחד עבורך, חומרים ומתכונים ואת הבישול אנחנו מתבלים בסיפורים וחוויות מהמסעות שלנו כדי שנרגיש כאילו אנחנו ממש באיטליה. בסיום הבישול נשב לאכול את מה שבישלנו וגם להזמין כמה חברים כי, המתכונים המוצלחים ביותר כוללים יין, אהבה וחברים. התפריט שזכה למירב ההצלחות כולל: קרפצ'ו בקר, פרמיג'אנה של חצילים, ריזוטו פטריות, דג בסרקופג, ניוקי ריקוטה וערמונים, טירמיסו לימון. ניתן להרכיב תפריט כשר, צמחוני, חלבי או בשרי שיותאם לסגנון ולטעם האישי.

אנו מקיימים את האירוע על פי הזמנה מראש בבית הלקוח והוא מתאים לזוג או לקבוצה מ 3 ועד 20 איש, משפחות או קבוצת חברים, ילדים או מבוגרים ואין צורך בידע מוקדם או ניסיון מיוחד. משך האירוע כ 3 עד 4 שעות וסיומו בארוחה משותפת של המנות ששהכנו יחד. מחיר הסדנה נקבע בהתאם לאורך הסדנה, חומרי הגלם ומספר המשתתפים. לקבוצות של עד 6 איש, ניתן לערוך את הסדנה במטבח הפרטי של בני בן ישראל, כמו כן, ניתן לערוך את הסדנא בחיק הטבע.

רוצה לספר לי מה התפריט המועדף עליך לחגיגת יום ההולדת שלך? זה כל מה שאני צריך לדעת כדי שהחגיגה תהיה מושלמת.