פיצה כמו באיטליה - אצלך בבית

סדנאות בישול

המעטים שיודעים להכין פיצה כמו באיטליה זוכים להרבה מחמאות וחברים ולך יש הזדמנות להצטרף אליהם. וכאן ממש, נמצא כרטיס הכניסה שלך למועדון הפיצאיולו, האמן שמכין את הפיצה באיטליה. בMoltoBen  החברה המתמחה בקולינריה איטלקית, ילחשו לך את כל הסודות שצריך לדעת כדי להכין את הפיצה המושלמת, ממש כמו באיטליה. בסדנה חוייתית ופשוטה המתאימה לך חובב הבישול והאפייה, נפתח בפניך את הדרך לאפיית הפיצה מושלמת אצלך בבית.

סדנת הפיצה שלנו נערכת אצלך בבית, או בחצר הפרטית של בני בן ישראל ובה לומדים אפיה בתנור פיצה איטלקי או בטאבון. הסדנה בעלת אופי חוייתי מקצועי ומתאימה לחובבי בישול הרוצים לשדרג את יכולתם במטבח. הנושאים שילמדו בסדנה כוללים: תיאוריה של הבצק, בצק לתבנית ובצק לטאבון, פיצה, פוקאצ'ה, פיצה מרגריטה, מתכוני פיצה ופיצות מתוקות. ניתן לערוך סדנה הכוללת תפריט כשר, צמחוני חלבי או בשרי בהתאם לסגנון ולטעם האישי.

הסדנאות מתקיימות על פי הזמנה מראש בבית הלקוח ומתאימות לקבוצה קטנה של עד 5 איש ואורכות כ 3 עד 4 שעות. מחיר הסדנה 2300 ₪. כחלק מהסדנה ידאג השף למתכונים וחומרי הגלם וכן יביא לסדנה טאבון מתאים. ניתן גם לערוך את הסדנה בתנור פיצה איטלקי, בחצר הבית הפרטי של בני בן ישראל. למעוניינים, ניתן לערוך את הסדנא בחיק הטבע.

צריך רק לטעום את הפיצה הנכונה, להתמכר ולהצטרף אל המועדון היוקרתי של אלה שיודעים להכין פיצה כמו באיטליה. לשמור לך מקום?