ללמוד לבשל - סדנת בישול פרטית

סדנאות בישול

כבר מזמן רצית ללמוד לבשל אבל זה לא הצליח לך והנה זה הולך להשתנות. אנחנו בMoltoBen  מדלגים איתך על כל המכשולים ויוצרים עבורך סדנה פרטית שבסיומה יהיה לך כל מה שצריך כדי להתחיל לבשל ובגדול. יחד, נבחר את המתכונים למאכלים אהובים שתמיד רצית ללמוד ונרכיב סדנה מותאמת אישית ובמדוייק, כדי לאפשר לך לבשל בעצמך, בבטחון, בהנאה ובהצלחה.

סדנת הבישול הפרטית שלך תיערך בביתך או במטבח של בני בן ישראל או בכל מקום אחר לפי בחירתך. הסדנה כוללת ארבע עד חמש מנות נבחרות, את החומרים והמתכונים להכנתן. לאורך כל הסדנה ינתנו לך הסברים מקיפים, הדגמות והזדמנות להתנסות אישית בכל השלבים של הבישול. בסיום הסדנה נשב לאכול את מה שבישלנו וגם נוכל להזמין כמה חברים כדי שיטעמו גם הם ממעשי ידיך. התפריט שיקבע בהתאם לדרגת הקושי הרצויה, יכלול לדוגמא מנות כגון: מבחר פיצות בטאבון, קרם חציל בשמן זית, בטטות בעירית ושמנת חמוצה, ריזוטו פטריות, ביף ולינגטון - פילה בבצק עלים, פנה קוטה חלבה. יחד נרכיב תפריט כשר, טבעוני, צמחוני, חלבי או בשרי בהתאם לרמת הבישול שלך, לסגנון ולטעם האישי.  

הסדנאות מתקיימות על פי הזמנה מראש בבית הלקוח ומתאימות לזוג או למשפחה עד 6 איש. ניתן לשלב בסדנה גם ילדים ואין שום צורך בידע מוקדם או ניסיון. משך הסדנה כ 3 עד 4 שעות והיא מסתיימת בארוחה משותפת של המנות שהוכנו. מחיר הסדנה נקבע לפי אורכה ומספר המשתתפים ועשוי להשתנות מעט בהתאם לתפריט שיקבע ומחיר חומרי הגלם. לקבוצות קטנות, ניתן לערוך את הסדנה במטבח הפרטי של בני בן ישראל, כמו כן, ניתן לערוך את הסדנא בחיק הטבע.

 כל מה שעליך לעשות הוא ליצור קשר ולספר לי מה שתמיד רצית ללמוד לבשל.