מסע חוויתי, רב חושי , חד פעמי וייחודי במקומות הנסתרים והקסומים אשר בבירת יינות איטליה - פיאמונטה. 
את המסע תוביל רותי בן ישראל , אשר למדה באיטליה את מקצוע הסומילייה , ביחד עם בני, אשר מתחמחה בתיירות ובאוכל איטלקי מייסד ובעלים של חברת Molto Ben לתיירות קולינארית באיטליה .

המסע יקח אותנו אל המקומות הפחות מוכרים ויגלה לנו סודות של יודעי חן. נפגוש חברים ותיקים שמגדלים גפנים ומייצרים יין עשרות שנים וממשיכים מורשת משפחתית. הלינה במלונות בוטיק יוקרתיים. 

המסע הזה מתאים במיוחד לאנשים האוהבים לחוות יחד את החיים הטובים ויש בהם סקרנות לטעום עוד מהלא מוכר והמפתיע. זהו מסע הכי רחוק שאפשר מטיול מאורגן, אישי, אינטימי ועם האנשים הכי מקסימים שאנו מכירים. 

הטיול בן 6 ימים ו 5 לילות ומחירו כ 2000יורו (לא כולל טיסות). כן כלולים במחיר אירוח מלא של 3 ארוחות ביום , ביקורים, סיורים, טעימות, ביקור באירועים מיוחדים ועוד הפתעות. הטיול בנוי לקבוצה קטנה ואינטימית בת 16 איש לכל היותר ומתאים מאד לחובבי יין, אוהבי החיים הטובים ולוגופים עסקיים המבקשים לתגמל את לקוחותיהם או את העובדים בהם. 

טעימות מתכנית המסע: טעימת אורך של 20 שנות ברברה; ביקור ביקב משפחתי וטעימה רב חושית לאור נרות; סדנת עומק של יינות ברולו; ארוחה במסעדת מישלן מלווה ביינות האזור; סיור כרמים רכוב על אופניים (ניתן חשמליות); בילוי מפנק בספא יין

 

רוצה שנתכנן עבורך טיול לאיטליה?

חסרים לי ממך מספר פרטים כדי לצאת לדרך

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com