צפון איטליה הוא המקום לחוויה קולינרית משובחת והשנה יותר מתמיד. לא בכדי, בחרה תנועת Slow Food לקבוע את מקום מושבה בחבל ארץ זה. בירת החבל, העיר טורינו "פאריס של איטליה" מוקפת באחוזות וטירות ושופעת בארמונות מפוארים, מארחת סצנה קולינרית מרשימה המייצגת את כל אוצרות הגסטרונומיה האיטלקית. המסע שלנו שיעבור בין שדות האורז, מטעי האגוזים, כרמים ויקבים של יין משובח יוצא לדרך, כמו תמיד, בקבוצה  קטנה ואינטימית. 

בטיול העשיר שהכנו בחברת MoltoBen נסייר בקצב ה "סלואו פוד", ביקבים של יין Barolo בעמק ה Langhe, במרתפי היין של Canelli הגדולים ביותר באיטליה החצובים במערות תחת האדמה. נערוך סדנת בישול פיימונטזית ונבקר בעיר Bra בירת ה Slow Food ובעיירה Casale Monferrato בבית הכנסת היפה באירופה. בתכנית הקולינרית של המסע יופיעו בזה אחר זה, ריזוטו, אגוזים, יין וגבינות שיוגשו הכי קרוב למקום הגידול, אל מול הנוף שיעצים את החוויה וברחובות טורינו היפיפיה שזכתה גם לכינוי: "פאריס של איטליה".  

את הטיול נתחיל בטיסה סדירה למילאנו, ממנה נתקדם מערבה לעבר פיימונטה ונתארח בארמון שהוסב להיות מלון מרווח ומפנק אשר שוכן על גבעה הצופה אל נוף עוצר נשימה. משך המסע  6 ימים וחמישה לילות והוא יצא בקבוצה קטנה ואינטימית של עד 18 משתתפים. נסיים את מסענו במילאנו ממנה נמריא חזרה ארצה בטיסה סדירה. מחיר המסע כ  1785 אירו לאדם בחדר זוגי. המחיר  כולל תחבורה, הדרכות, סדנאות, ביקורים, כניסות לאתרים, תשר לנותני השירות וכמובן ארוחות מיוחדות על בסיס פנסיון מלא. המחיר אינו כולל את הטיסה אותה ניתן כמובן להזמין דרכנו.

המסע הזה מתאים במיוחד לחברים האוהבים לחוות יחד את החיים הטובים ויש בהם סקרנות לטעום עוד מהלא מוכר. מאחר שהטיול נעשה בהתאמה אישית, זוהי הזמנה מיוחדת עבורך ליצור קשר ולקבוע את המועד, ההרכב האנושי, מספר המשתתפים ולהתאים את התפריטים לארוחות לטעם האישי. 

רוצה שנתכנן עבורך טיול לאיטליה?

חסרים לי ממך מספר פרטים כדי לצאת לדרך

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com