צפון איטליה הוא המקום לחוויה קולינרית משובחת שתשאיר אותך תמיד עם טעם של ''עוד''. מחכים לך שם, כל אוצרות הגסטרונומיה האיטלקית בין שדות, כרמים ויקבים של יין משובח. והדרך שלך להגיע אל כל הטוב הזה נמצא בידך, ממש כאן מתחת לאף.

בטיול העשיר שהכנו בחברת MoltoBen נסייר בקצב ה "סלואו פוד", ביקבים, בנק היין, אוניברסיטת הטעמים השווקים והמסעדות הרבות. בתכנית הקולינרית של המסע יופיעו בזה אחר זה, ריזוטו, פטריות, יין ושוקולד שיוגשו הכי קרוב למקום הגידול, אל מול הנוף שיעצים את החוויה וברחובות טורינו היפיפיה שזכתה גם לכינוי: "פאריס של איטליה".  

את הטיול נתחיל בטיסה סדירה למילאנו, ממנה נתקדם מערבה לעבר פיימונטה ונתארח במלון ספא כפרי השוכן בתוך אחוזה עתיקה. נסייר ביקבים הגדולים של עמק הלנגה המפורסם נבקר בפסטיבל הכמהין הגדול, נערוך סדנאות בישול וארוחות גורמה ונבקר בשווקים וביריד האוכל הגדול Eatly. משך הסיור 6 ימים וחמישה לילות והוא מתאים לקבוצות של  4 עד 25 משתתפים. הסיור מסתיים במילאנו ממנה נמריא חזרה ארצה בטיסה סדירה. הסיור יוצא לדרך בעונת הסתיו והמועד המדויק נקבע לקראת היציאה בהתאם לבקשת המזמין. מחיר הסיור משתנה כתלות במספר המשתתפים ועומד על כ 1500 אירו לאדם בחדר זוגי. המחיר  כולל תחבורה, הדרכות, סדנאות, ביקורים, כניסות לאתרים, תשר לנותני השירות וכמובן ארוחות מיוחדות על בסיס פנסיון מלא. המחיר אינו כולל את הטיסה אותה ניתן כמובן להזמין דרכנו.

הסיור מתאים במיוחד לחברים האוהבים לחוות יחד את החיים הטובים ויוצא על בסיס הזמנה מיוחדת של קבוצה מגובשת מראש.  לעיתים מתפנים מקומות ספורים בקבוצה ואני ממליץ לך לעקוב אחרי הפרסום בגלל הביקוש הרב. הדרך המושלמת לצאת לטיול שלנו היא לאסוף את החברים הטובים שלך ולתאם כבר עכשיו את הטיול הקולינרי שלך לצפון איטליה. 

רוצה שנתכנן עבורך טיול לאיטליה?

חסרים לי ממך מספר פרטים כדי לצאת לדרך

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com