אם לא אכל פיצה בנאפולי היא לא הייתה פיצה ועד שלא ביקרת בדרום איטליה, לא באמת היית באיטליה. ולדרום איטליה, כדאי לך לנסוע רק עם מישהו שבאמת מבין. מישהו שיפתח לך את שערי גן העדן הקולינרי על נופיו הנפלאים ונאפולי שבטוח תהיה עבורך ההפתעה הגדולה ביותר. העיר בת 3000 השנים, על סמטאותיה ההומות, השווקים העשירים ושפע של מאפים מתוקים ומופלאים שיהיו הפתיח. ולמנה עיקרית, נגיש לך, אוכל רחוב, שלל מטוגנים, דגים ופירות ים ומעל לכל הפיצה הנפוליטאנית העומדת במרכזו של המסע ושאין דומה לה בעולם.

הטיול לדרום איטליה שבנינו עבורך ועבור חבריך, כולל תכנית עשירה ומגוונת של סיור אוכל רחוב, קניות בשוק, סדנאות בישול, ביקור במפעל פסטה, מוצרלה של בופאלו טרייה מהחווה, טעימות יין ביקב וארוחה מכוכבת במסעדת מישלן, וכל אלה משובצים בנסיעה בנופים מרהיבים של החוף האמלפיטני והאי קאפרי.

הטיולים שלנו לדרום יוצאים באביב או בסתיו בקבוצות קטנות של עד 18 איש והם עשירים בתוכן קולינרי כמפורט לעיל ואף יותר. משך הטיול 5 ימים וחמישה לילות במתכונת טיול כוכב כאשר הלינה בכל הלילות באותו המלון באזור סורנטו. היציאה בשעות הבוקר בטיסה ישירה לנאפולי כך שאנחנו כבר באזור סורנטו . ילווה אותנו מיניבוס חדיש ומרווח במשך כל ימי הטיול. החזרה ארצה היא בבוקר של היום השישי כך שיש לנו 5 ימים מלאים של טיול.

הטיול מתאים לך שכבר ביקרת באיטליה, התאהבת ורצית עוד קצת מכל הטוב הזה. חובבי בישול ואוכל עם הרבה נשמה, ייהנו במיוחד מהתכנית הקולינרית שלנו והנוף המרהיב מרגש את כולם ללא יוצא מן הכלל. עלות הטיול כ 1400 עד 2800 אירו לאדם בחדר זוגי והמחיר אינו כולל את מחיר הטיסה. מרבית הקבוצה מורכבת מזוגות אולם גם בשלנים הנוסעים ביחידות יחושו בנוחות עם הקבוצה. ההמלצה הטובה ביותר היא לצאת לטיול עם עוד כמה חברים וכל שעליך לעשות, להודיע לחברים על המועד ולעדכן אותי. ממליץ להתקשר כבר עכשיו, העונה הטובה לנאפולי, לפיצה ולדרום איטליה, כבר כאן.

רוצה שנתכנן עבורך טיול לאיטליה?

חסרים לי ממך מספר פרטים כדי לצאת לדרך

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com