פטריית כמהין טרייה היא שיא קולינרי שכולם שואפים להגיע אליו. ומה איתך? אוהבי אוכל גורמה בכל העולם, לוחשים ביראת כבוד את המילה כמהין ומוסיפים ברגע האחרון, פיסות דקות מן הפטרייה המופלאה לתבשיל שממלא את המטבח בריח משכר של סתיו. הפטריה הנדירה, שמחירה יכול להגיע לאלפי יורו, נמכרת ליודעי סוד ונאספת בעונת הסתיו ביער באמצעות כלבים מאומנים, מוגשת עם מגוון מנות וגבינת פרמיג'אנו משובחת. MoltoBen מזמינה אותך לחווית סתיו מיוחדת, של צייד כמהין, סדנאות בישול, שווקים ססגוניים, טעימות יין ופרמיג'אנו.

שיא עונת הכמהין הוא אוקטובר בו יוצא הטיול שלנו בטיסה ישירה למילאנו ממנה גם נחזור ומתרחש בחבל אמיליה רומאניה Emilia Romagna ממנו מגיעים גם הפרמז'ן, חומץ הבלסמי, והפרושוטו.  משך הטיול 6 ימים וחמישה לילות והוא ערוך במתכונת כוכב בו נלון באותו בחווה בין הכרמים בכל הלילות וממנה נצא למסעות יומיים אל השפע האיטלקי שמסביב. ברוח טיולי MoltoBen , נבשל, נריח, נטעם ונתנסה בסדנאות וביקבים כשגולת הכותרת של הטיול הוא הביקור ביריד הכמהין הגדול ויציאה לצייד כמהין עם כלבי גישוש מיוחדים. את השלל שמצאנו, נגיש על פיצה ריחנית ופסטה דקה וצהובה עם הרבה חמאה.

הטיול הפתוח להרשמה כבר עכשיו, מתאים במיוחד לחובבי האוכל האיטלקי Foodies המבקשים לצאת בזוגות או ביחידות, היו כבר בעבר באיטליה ורוצים עוד. אין צורך בידע מוקדם בבישול וגם כושר גופני אינו תנאי ליציאה. צריך רק סקרנות בריאה והרבה שמחה כדי לחגוג את החיים וההזדמנות לטעום אותם במיטבם. מחיר הטיול כ 1300 אירו לאדם בחדר זוגי לא כולל טיסות. הטיולים שלנו כוללים תמיד 3 ארוחות מופלאות ומיוחדות בכל יום, כנדרש בטיול קולינרי וכן את כל הפעילות וההדרכה האיכותית ביותר שיש והכל בעברית. את הטיול מלווה ומדריך בני בן ישראל, מומחה לקולינריה איטלקית ומתמודד בולט בתכנית מאסטר שף.

זוהי הזדמנות להציע לעצמך חגיגת סתיו בצבעי שלכת, של ריחות וטעמים מחממי לב וגוף. אז למה יש לך לחכות? אולי הכי פשוט זה להתקשר כבר לחברים ולסגור איתם את התאריך ? כן, מומלץ להודיע לי כדי שאשמור לכם מקומות לטיול של הסתיו הקרוב וגם אזמין תפריט ראוי של פסטה. שיחת טלפון אחת והחלום שלך הופך ברגע למציאות. ועוד טיפ אחד של אלופים. מובטחת לך הנחה מיוחדת בהזמנת מקום מראש בטיול הסתיו הקרוב. נותנים לך! לא כדאי לקחת?

רוצה שנתכנן עבורך טיול לאיטליה?

חסרים לי ממך מספר פרטים כדי לצאת לדרך

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com